Porady zakupowe butów damskich – blog

Buty letnie

Najlepsze buty na lato

Cubano-High-243873-800x1098-nobckgr

Lato jest wyczekiwane nie tylko z racji ciepłej pogody. Ta pora roku jest chyba ulubioną przez wiele pań ze względu na możliwość pokazania się w zwiewnych sukienkach, z odkrytymi nogami. Do nich zaś najbardziej pasują wtedy piękne, kobiece sandałki. Jakie zatem warto mieć w szafie i które z nich będą najlepsze na lato?

Płaskie czy na szpilce?

W tej dziedzinie chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że konieczne jest posiadanie jednych i drugich. Do pewnych strojów (zwłaszcza do sukienek) wyjątkowo pasują DeeZee sandały damskie na obcasie, a inne lepiej będą wyglądały w ich odpowiednikach z płaską podeszwą. Długie i zwiewne spódnice czy szerokie spodnie z pewnością romantyczniej będą wyglądały do płaskich romantycznych sandałków. Warto zatem mieć kilka wzorów obu rodzajów letnich butów.

Ponadczasowe kolory

Jeżeli nie chcemy co sezon zmieniać letniego obuwia, warto podczas zakupów unikać krzykliwych kolorów i dziwacznych rozwiązań w ich stylu. Postawmy na klasykę, a więc eleganckie, ponadczasowe kroje. Takie będą nam dobrze służyły mimo upływu lat. Oczywiście czerń, biel i beże będą stanowiły doskonałą kolorystyczną podstawę każdej stylizacji. Warto trzymać się tych właśnie kolorów przy wyborze letnich kobiecych sandałków. Ta zasada obwiązuje niezależnie czy kupujemy takie obuwie na szpilce, czy płaskie.

Dobre materiały

Tutaj nowością nie będzie stwierdzenie, że najlepsze są buty ze skóry. Oczywiście różnorodność jej rodzajów i kolorów jest naprawdę duża. Spokojnie więc każda pani znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Niezależnie od innych upodobań warto zapłacić nieco więcej za sandały z dobrych materiałów (nawet jeśli nie jest to akurat skóra) i cieszyć się obuwiem letnim doskonałej jakości. Dzięki takim podstawom z pewnością każda kobieta będzie mogła dobrać odpowiednie buty do swojej stylizacji.

Rekomendowane artykuły